ArchívSovička finančne podporila 3. kolo multimediálnej súťaže SlovakPrix Multimedia
Sovička finančne podporila 3. kolo národnej multimediálnej súťaže SlovakPrix Multimedia. Prezidentka nadácie pani Zdenka Kukanová odovzdá hlavnú cenu v kategórii Špeciálna súťaž pre študentov, ktorá podporuje zapojenie študentov vysokých škôl rôznych ... (viac)


Ďakovný list
Občianske združenie Sovička darovalo vecné dary Detskému domovu v Skalici.Ďakovný list ...


Sovička sa zúčastnila Vianočného bazára
V nedeľu 21. novembra sa v Starej tržnici na Námestí SNP už po štrnásty raz uskutočnil Vianočný bazár Medzinárodného klubu žien v Bratislave. Bazár organizuje Medzinárodný klub žien v Bratislave, nezisková organizácia žien zo 40 krajín celého ... (viac)


Koncert MUSICA ARVENZIS 2004
Dňa 22. 7. 2004 sa konal pod záštitou pani Zdenky Kukanovej v zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave Záverečný koncert účastníkov 3. ročníka Medzinárodných majstrovských interpretačných kurzov MUSICA ARVENZIS. (viac)


Frischer Wind aus der Slowakei
Außenminister Kukan bringt sexy Männer- und Damenmode sowie traditionelle Rezepte in die „Drei Husaren“. (viac)


Varíme s veľvyslancami
Dňa 5. 5. 2004 o 17.05 v Palugyavom paláci v Bratislave sa konalo slávnostné uvedenie knihy "Varíme s veľvyslancami" napísanej veľvyslankyňami a manželkami veľvyslancov akreditovaných v Slovenskej republike, vydanej vo vydavateľstve IKAR.Nápad ... (viac)


V reštaurácii MEZZO MEZZO sa varilo podľa receptov veľvyslancov
V reštaurácii MEZZO MEZZO sa v dňoch 17. 5. 2004 až 23. 5. 2004 pripravovali jedlá podľa receptov z kuchárskej knihy VARÍME S VEĽVYSLANCAMI, napísanú veľvyslankyňami a manželkami veľvyslancov akreditovaných na Slovensku. Výťažok z predaja bol ... (viac)


Výstava sov v Košiciach
Zdenka Kukanová vlastní netradičnú a ojedinelú zbierku sov, ktoré zbiera už takmer 13 rokov. Pani Kukanová po Bratislave a Žiline vystavuje svojich "miláčikov" aj vo Východoslovenskom múzeu. V priestoroch na Námestí Maratónu mieru si mohli záujemci v ... (viac)


Výstava sov v Považskej galérii umenia v Žiline
Považská galéria umenia v Žiline otvorila dňa 16. decembra 2003 vernisáž výstavy GLAUKAS ATHÉNÁSDE zo zbierky sov Zdenky Kukanovej a s detskými kresbami Základnej školy v Budatíne (pridružená škola UNESCO) v projekte Alexa Mlynárčika. Výstava trvala ... (viac)


Výstava sov Zdenky Kukanovej
Zdenka Kukanová pri príležitosti Medzinárodného dňa vtákov usporiadala Výstavu sov z osobnej zbierky v dňoch 2. apríla až 6. júna 2003 v priestoroch Galérie Slovenského Plynárenského Priemyslu na Mlynských nivách v Bratislave. ... (viac)

Na úvod | Kto sme | Pomohli sme | Ďakujeme | Novinky | Napísali o nás | Napíšte nám | Archív